Vă așteptăm începând din 1 septembrie pentru înscrieri la cursurile de limba chineză.

Înscrierea este necesară atât pentru cei care participă pentru prima dată la cursurile organizate de Institutul Confucius, cât și pentru cei care sunt deja cursanți ai institutului.

Înscrierile au loc în perioada 1 – 23 septembrie (la sediul institutului, telefonic sau prin e-mail), iar cursurile vor începe în data de 3 octombrie.

Pentru înscrieri, vă rugăm să ne transmiteți următoarele date: nume și prenume, vârstă, nivel de cunoștințe de limba chineză, număr de telefon, adresă de e-mail, precum și opțiunile privind zilele de curs (grupele de adulți au cursuri în zilele de luni și miercuri sau marți și joi, între orele 18:30 – 20:00; cursurile pentru copii se țin vinerea după-amiaza sau sâmbăta).